بازی اندرویدمعرفی بازی

مسابقه موتورسیکلت 2020

بازی اندرویدی مسابقه موتورسیکلت

اگر عاشق بازی های مسابقه موتورسیکلت هستید، بازی موتورسیکلت های مسابقه ای 2020 را امتحان کنید. بهترین شبیه سازی مسابقه توسط موتورسیکلت های منحصر به فرد به صورت رایگان دراختیار شماست.

قدرت موتور

بازی موتور سیکلت 2020، را امتحان کنید، زیرا این بازی مبتنی بر فیزیک واقعی موتورهای مسابقه ای طراحی شده. موتور خود را انتخاب کنید و استارت بزنید و از مسابقه موتورسواری و حرکات نمایشی با موتور به صورت رایگان لذت ببرید. در طول مسابقه در بزرگراه، شما با موانع مختلف مواجه خواهید شد که باید از آنها عبور کنید. دوستان خود را با نشان دادن بالاترین نمره در این بازی ها به چالش کشید.

هیجان یک مسابقه واقعی را با این بازی میتوانید تجربه کنید. از بزرگراه ها و جاده های خیره کننده با موتور اسپرتی خود عبور کنید. مسیر های مختلف را با موتورهای سبک و سنگین مختلف طی کنید، اما مراقب پیچ های سخت باشید. اگر زمین بخورید، بازی تمام خواهد شد.

موتور سیکلت 2020 مسابقه
بازی پر از شبیه سازی و شیرین کاری با فیزیک موتورسیکلت واقعی است. یک بازی مسابقه موتورسواری با فیزیک واقع گرایانه، پر از شبیه سازی و هیجان.

مسابقه موتور سواری سرعت شهری. دوچرخه سنگین و یا موتور سیکلت خود را که می خواهید سوار شوید انتخاب کنید و سپس مهارت های شیرین کاری خود را نشان دهید. بازی های مسابقه ای کوهستان بسیار سخت هستند، این بازی را نیز  به صورت رایگان امتحان کنید و  لذت ببرید. از مهارت های مسابقه ای خود استفاده کنید و از سواری در شهر و بزرگراه ها لذت ببرید.

موتور سیکلت 2020
توصیه ها: از موتورسیکلت خود به دقت خود نگهداری کنید. با سرعت ایمن در جاده برانید ومراقب کامیون، تراکتور، ترافیک سنگین و ماشین های مسابقه ای و غیره باشید. سرعت در بازی های مسابقات موتور سیکلت بالا است و شما هرگز چنین سرعت وحرکاتی را در زندگی واقعی تجربه نمیکنید. بنابراین موتورسیکلت مسابقه 2020 را امتحان کنید و نظرات خود را با عرضه کننده در پلی استور به اشتراک بگذارید.

اعلان: توضیحات بالا بر اساس اطلاعات ارایه شده توسط عرضه کننده تنظیم گردیده است. معرفی بازی توسط موتورباشی صرفا جهت اطلاع رسانی به علاقمندان بازیهای موتورسواری در مورد وجود آن است و به منزله کیفیت و جذابیت بازی یا تایید اطلاعات ارایه شده نمیباشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا